سه شنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۸
Tuesday, 22 October , 2019
الثلاثاء 22 صفر 1441
تقویم تاریخ :
  • آغاز هفته بسيج
  • آغاز عملیات عملیات نصر ۸
  • ولادت رسول خاتم، پيامبر اكرم(ص) بنابر قول اهل سُنَّت (سال عام الفيل)
  • آغاز هفته‏ ي وحدت
  • الحاق ايران به پيمان استعماري بغداد موسوم به “سنتو”

“سوره ماه” از راه رسید

رییس حوزه هنری استان بوشهر از برگزاری بیست و پنجمین جشنواره استانی تئاتر "سوره ماه" در نیمه دوم اردیبهشت ماه سال 96 خبر داد...

رییس حوزه هنری استان بوشهر از برگزاری بیست و پنجمین جشنواره استانی تئاتر “سوره ماه” در نیمه دوم اردیبهشت ماه سال ۹۶ خبر داد.

امید پارسایی فر با اشاره به بخش های مختلف جشنواره گفت: جشنواره استانی تئاتر “سوره ماه” در ۴  بخش شامل بخش های صحنه ای، تجربه های جوان، بانوان و خیابانی برگزار خواهد شد که در این میان زمان اجرای آثار صحنه ای باید بین ۴۵ تا ۶۵ دقیقه و آثار خیابانی ۳۰ دقیقه باشد.

وی با برشمردن موضوعات ارسالی آثار به جشنواره استانی تئاتر “سوره ماه”  افزود: خانواده، سبک زندگی ایرانی اسلامی، بیداری اسلامی ، دفاع مقدس ، انقلاب اسلامی، دین و جوان، ادبیات کهن، آئین های بومی و محلی استان و چشم انداز ایران ۱۴۰۴، بوشهر دو قرن مقاومت، مشاهیر فرهنگی و مذهبی استان بوشهر، شهیدان استان بوشهر  از جمله موضوعاتی هستد که علاقمندان بر مبنای آن می توانند آثار خود را تا بیستم بهمن ماه برای شرکت در جشنواره ارائه نمایند.

پارسایی فر توجه به هنر دینی ، معنوی و ارزشمند، کشف و پرورش استعدادهای خلاق و تولید و اجرای آثار فاخر و ارزشمند نمایشی را از جمله اهدافی عنوان کرد که در قالب برگزاری جشنواره به دنبال تحقق آنها می باشند.

جلالی، مدیر روابط عمومی حوزه هنری استان بوشهر نیز گفت: علاقمندان به شرکت در جشنواره می توانند ۳ نسخه از متن نمایشی خود را به همراه یک نسخه فایل word متن بر روی لوح فشرده و تقاضانامه تکمیل شده حداکثر تا تاریخ ۲۰ بهمن ماه به حوزه هنری استان ارسال نمایند.

 

برچسپ های نوشته
به اشتراک گذاری خبر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.