سه شنبه, ۸ بهمن , ۱۳۹۸
Tuesday, 28 January , 2020
الثلاثاء 2 جماد ثاني 1441
تقویم تاریخ :
  • تصرف آذربایجان توسط قوای روس درجنگ جهانی(1293ش)
  • درگذشت سید حسن تقی زاده ازرجال مشروطیت(1348ش)
  • درگذشت مویدالدین محمد بن علقمی وزیر مستعصم(656ق)
  • تولد مادام فرانس کولت از زنان نویسنده جهان(1873م)
  • تولد پیتربل روبنس نقاش معروف(1577م)

آخرین مطالب

“سوره ماه” از راه رسید

رییس حوزه هنری استان بوشهر از برگزاری بیست و پنجمین جشنواره استانی تئاتر "سوره ماه" در نیمه دوم اردیبهشت ماه سال 96 خبر داد...

رییس حوزه هنری استان بوشهر از برگزاری بیست و پنجمین جشنواره استانی تئاتر “سوره ماه” در نیمه دوم اردیبهشت ماه سال ۹۶ خبر داد.

امید پارسایی فر با اشاره به بخش های مختلف جشنواره گفت: جشنواره استانی تئاتر “سوره ماه” در ۴  بخش شامل بخش های صحنه ای، تجربه های جوان، بانوان و خیابانی برگزار خواهد شد که در این میان زمان اجرای آثار صحنه ای باید بین ۴۵ تا ۶۵ دقیقه و آثار خیابانی ۳۰ دقیقه باشد.

وی با برشمردن موضوعات ارسالی آثار به جشنواره استانی تئاتر “سوره ماه”  افزود: خانواده، سبک زندگی ایرانی اسلامی، بیداری اسلامی ، دفاع مقدس ، انقلاب اسلامی، دین و جوان، ادبیات کهن، آئین های بومی و محلی استان و چشم انداز ایران ۱۴۰۴، بوشهر دو قرن مقاومت، مشاهیر فرهنگی و مذهبی استان بوشهر، شهیدان استان بوشهر  از جمله موضوعاتی هستد که علاقمندان بر مبنای آن می توانند آثار خود را تا بیستم بهمن ماه برای شرکت در جشنواره ارائه نمایند.

پارسایی فر توجه به هنر دینی ، معنوی و ارزشمند، کشف و پرورش استعدادهای خلاق و تولید و اجرای آثار فاخر و ارزشمند نمایشی را از جمله اهدافی عنوان کرد که در قالب برگزاری جشنواره به دنبال تحقق آنها می باشند.

جلالی، مدیر روابط عمومی حوزه هنری استان بوشهر نیز گفت: علاقمندان به شرکت در جشنواره می توانند ۳ نسخه از متن نمایشی خود را به همراه یک نسخه فایل word متن بر روی لوح فشرده و تقاضانامه تکمیل شده حداکثر تا تاریخ ۲۰ بهمن ماه به حوزه هنری استان ارسال نمایند.

 

برچسپ های نوشته
به اشتراک گذاری خبر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.