دوشنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۹
Monday, 25 May , 2020
الإثنين 2 شوال 1441
تقویم تاریخ :
  • گشایش سفارت فلسطین درمحل سابق سفارت اسرائیل(1357ش)
  • درگذشت خطیب شهیر حسن کافی (1379ش)
  • تولد فقیه ومرجع تقلید حاج محمد علی اراکی(1312ق)
  • درگذشت یحیی بن قاسم ثعلبی ملقب به ابوزکریا ادیب عرب(616ق)
  • تولد نیکلاکوپر نیک منجم وریاضیدان لهستان (1473م)

راهیابی دو تیرانداز بوشهری به رقابت های اسیایی ژاپن

رئیس هیئت تیر اندازی بوشهر گفت: با برگزاری اردوی انتخابی تیم ملی2 تیر انداز بوشهری به رقابت های اسیایی ژاپن راه پیدا کردند...

رئیس هیئت تیر اندازی بوشهر گفت: با برگزاری اردوی انتخابی تیم ملی۲ تیر انداز بوشهری به رقابت های اسیایی ژاپن راه پیدا کردند.

حجت الله نوری:اردوی انتخابی تیم ملی تیراندازی با حضور برترین های تیراندازی کشور هفته جاری در سالن تیراندازی مجموعه آزادی تهران برگزار شد.
وی بیان کرد: برهمین اساس در رده سنی جوانان ‘فاطمه کرم زاده’ در رشته تفنگ بادی و در رده سنی نوجوانان نیز ‘محمد تاجدینی’ در رشته تپانچه از استان بوشهر به رکورد مورد نیاز برای راهیابی به رقابتهای قهرمانی آسیا دست یافتند.
نوری ادامه داد: تیراندازان یاد شده در سال جاری، حضور در رقابتهای جهانی آلمان و آذربایجان را تجربه کردند.
وی یادآور شد: رقابت های تیراندازی قهرمانی آسیا آذرماه امسال در ژاپن برگزار می شود.
نوری اظهار کرد: براساس تفاهم نامه هیات تیراندازی با اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر همزمان با آغاز سال تحصیلی، استعدادیابی در زمینه ورزش تیراندازی در سطح مدرسه های استان انجام می شود.
نوری در ارتباط با دیگر برنامه های فراروی هیات تیراندازی نیز گفت: برگزاری رقابتهای تیراندازی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و برگزاری لیگ تیراندازی بزرگسالان ازمهرماه با حضور نمایندگانی از ۱۰شهرستان استان بوشهر از جمله برنامه های این هیات در سالجاری است.
وی یادآور شد: در زمان حاضر شمار تیراندازان استان بوشهر ۷۵۰ نفر است که از این شمار ۴۰۰ نفر بانو و مابقی را آقایان تشکیل می دهند./ایرنا

برچسپ های نوشته
به اشتراک گذاری خبر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.