سه شنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۸
Tuesday, 22 October , 2019
الثلاثاء 22 صفر 1441
تقویم تاریخ :
  • آغاز هفته بسيج
  • آغاز عملیات عملیات نصر ۸
  • ولادت رسول خاتم، پيامبر اكرم(ص) بنابر قول اهل سُنَّت (سال عام الفيل)
  • آغاز هفته‏ ي وحدت
  • الحاق ايران به پيمان استعماري بغداد موسوم به “سنتو”

تجمع عزاداران حسینی در گناوه برگزار می شود

 رئیس شورای هیئت های مذهبی گناوه گفت: همزمان با اربعین حسینی تجمع عزاداران و هیئت های مذهبی در گناوه برگزار می شود.

هادی عربزاده رئیس شورای هیئت های مذهبی گناوه با تسلیت فرارسیدن اربعین حسینی اظهار داشت: همزمان با اربعین حسینی و به مناسبت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)  و به نیت تعجیل در فرج امام زمان (عج) تجمع عزاداران و هیات های مذهبی در گناوه برگزار می شود.

وی افزود: این مراسم معنوی روز سه‌شنبه (اربعین ) ساعت ۱۵ با حضور عاشقان و عزاداران حسینی در گلزار شهدای گناوه و تجمع در آن مکان مقدس آغاز و پیاده روی از مسیر خیابان امام خمینی (ره) تا چهارراه بنیاد شهید و امور ایثارگران به سمت یادمان شهدای گمنام خواهد بود.

عربزاده بیان کرد: در طول مسیر حرکت و پیاده‌روی عزاداران از گلزار شهدا تا یادمان شهدای گمنام قرائت زیارت اربعین، سنج و دمام و عزاداری سنتی به همراه برپایی ایستگاه های صلواتی را خواهیم داشت.

رئیس شورای هیئت های مذهبی گناوه تصریح کرد: در محل یادمان شهدای گمنام برنامه های عزاداری و مداحی توسط مداحان اهل بیت (ع) ، سینه زنی و برپایی ایستگاه صلواتی تدارک دیده شده است.

وی گفت: از همه اقشار و آحاد ملت شهید پرور و مردم همیشه در صحنه بخصوص هیئت های مذهبی شهرستان گناوه جهت شرکت پرشور و باعظمت در این حرکت معنوی دعوت  به عمل می آید./مهر

برچسپ های نوشته
به اشتراک گذاری خبر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.