دوشنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۹
Monday, 25 May , 2020
الإثنين 2 شوال 1441
تقویم تاریخ :
  • گشایش سفارت فلسطین درمحل سابق سفارت اسرائیل(1357ش)
  • درگذشت خطیب شهیر حسن کافی (1379ش)
  • تولد فقیه ومرجع تقلید حاج محمد علی اراکی(1312ق)
  • درگذشت یحیی بن قاسم ثعلبی ملقب به ابوزکریا ادیب عرب(616ق)
  • تولد نیکلاکوپر نیک منجم وریاضیدان لهستان (1473م)

آغاز ساخت هزار واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد

استاندار بوشهر گفت: همزمان با هفته وحدت عملیات ساخت یک‌هزار واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد با مشارکت استانداری بوشهر آغاز می‌شود.

عبدالکریم گراوند در نشست مشترک فرهنگی و اجتماعی استان بوشهر با تبریک میلاد با سعادت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق(ع) و گرامیداشت هفته وحدت با تاکید بر توجه به منویات امام راحل و مقام معظم رهبری مبنی بر تقویت اتحاد و وحدت مسلمانان اظهار داشت: دشمنان اسلام از هر تفرقه و اختلاف مسلمانان در راستای تحقق اهداف خود سوء استفاده می‌کنند و در این راستا بزرگترین ضربه به دشمنان، تقویت وحدت و انسجام است.

وی با اشاره به شرایط اقتصادی فراهم شده از سوی آمریکا و جنگ اقتصادی تاکید کرد: برای گذر از این شرایط و شکست دشمن، باید هم‌افزایی بین مردم و مسئولان و اتحاد در جامعه تقویت شود.

استاندار بوشهر به اجرای طرح نماد در مدارس استان بوشهر اشاره کرد و افزود: این طرح که در راستای نظام مراقبت اجتماعی از دانش آموزان اجراء شده است باید مورد حمایت همه دستگاه‌های ذیربط قرار بگیرد و همکاری والدین دانش‌آموزان برای مصون ماندن فرزندشان از آسیب‌های اجتماعی امری مهم و ضروری است.

گراوند بر اجرای شدن طرح نماد در مدارس غیر انتفاعی هم تاکید کرد و افزود: بیش از ۱۱ درصد دانش آموزان استان بوشهر در مدارس غیرانتقاعی تحصیل می‌کنند که باید در حوزه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی به این مدارس در راستای طرح نماد توجه شود.

وی، به برنامه چهل سال پیروزی انقلاب اسلامی پرداخت و با تاکید بر باشکوه برگزار شدن مراسم چهل سال پیروزی انقلاب اسلامی تصریح کرد: دشمنان برای برگزار نشدن مراسم چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی برنامه‌ریزی کرده‌اند که امسال مراسم پیروزی انقلاب اسلامی باید باشکوه‌تر و متفاوت‌تر از سال‌های قبل برگزار شود.

استاندار  بوشهر بر توجه به امیدآفرینی در جامعه تاکید کرد و گفت: دشمنان انقلاب اسلامی برای ناامیدی در جامعه برنامه‌ریزی کرده‌‌اند که تزریق امید در جامعه در راستای حل مشکلات مردم امری مهم و ضروری است.

گراوند از آغاز ساخت یک‌هزار واحد مسکونی ویژه نیازمندان روستایی خبرداد و بیان کرد: بر اساس توافق به عمل آمده با کمیته امداد کشور، عملیات ساخت یک‌هزار واحد مسکونی ویژه مددجویان روستایی کمیته امداد استان بوشهر در هفته وحدت آغاز می‌شود.

وی از تامین اعتبار ساخت این واحدها خبرداد و افزود: این واحدهای مسکونی با مشارکت استانداری و کمیته امداد ساخته می‌شود که اعتبار مورد نیاز آن تامین و پرداخت شده است.

استاندار بوشهر از تامین جهیزیه نوعروسان نیازمند تحت پوشش کمیته امداد استان بوشهر خبر داد و تصریح کرد: تا پایان امسال جهیزیه یک‌هزار نوعروس تحت پوشش کمیته امداد استان بوشهر توزیع و مرحله نخست آن به تعداد ۳۰۰ جهیزیه به زودی انجام می‌شود.

گراوند با قدردانی از تلاش‌های نیروهای امنیتی و انتظامی در برخورد با سوداگران مرگ تاکید کرد: سوداگران مرگ با شیوه‌های مختلف در این مسیر فعالیت می‌کنند که با تیزبینی و هوشیاری نیروهای امنیتی و انتظامی شناسایی و محموله آنان کشف می‌شود.

وی از اشراف اطلاعاتی و آمادگی عملیاتی نیروهای مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر خبرداد  و افزود: برقراری امنیت در استان بوشهر بزرگترین سرمایه است که با همکاری نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی محقق شده است./استانداری

برچسپ های نوشته
به اشتراک گذاری خبر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.