دوشنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۹
Monday, 25 May , 2020
الإثنين 2 شوال 1441
تقویم تاریخ :
  • گشایش سفارت فلسطین درمحل سابق سفارت اسرائیل(1357ش)
  • درگذشت خطیب شهیر حسن کافی (1379ش)
  • تولد فقیه ومرجع تقلید حاج محمد علی اراکی(1312ق)
  • درگذشت یحیی بن قاسم ثعلبی ملقب به ابوزکریا ادیب عرب(616ق)
  • تولد نیکلاکوپر نیک منجم وریاضیدان لهستان (1473م)

۱۳آبان؛ فرصتی برای تقویت روحیه استکبارستیزی

معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: بزرگداشت یوم الله ۱۳ آبان که مشهور به روز ملّی مبارزه با استکبار جهانی است باعث ایجاد بارقه ی امید در دل انسان های آزاده در سراسر عالم می شود.


سرهنگ سهراب انبارکی  اظهار کرد: استکبار و استکبارستیزی جزء آموزه ­های دینی و اسلامی ما می­ باشد که مظهر استکبار از منظر قرآن کریم، شیطان لعین و رجیم است که شیطان گاهی در قالب جن و گاهی در قالب انسان ظهور و بروز پیدا می کند.
وی تصریح کرد: به تعبیر معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) امروز آمریکا، شیطان بزرگ و دشمن بشریّت است که بر همین اساس بزرگداشت یوم الله ۱۳ آبان به عنوان روز ملّی مبارزه با استکبار جهانی گامی مهم در راستای مبارزه با این شیطان زمانه است.
معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) بوشهر تأکید کرد: وظیفه دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی بر اساس قانون اساسی جمهوری اسلامی بر عهده سپاه است که سیزدهم آبان یکی از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی است که سپاه امام صادق (ع) با اجرای برنامه­ های مختلف هنری، فرهنگی، تربیتی و بصیرتی در تمامی حوزه­ های محلّات و اقشار بسیج، روح استکبارستیزی را در مردم استان ولایت­ مدار بوشهر بیش از پیش زنده نگه می ­دارد.

برچسپ های نوشته
به اشتراک گذاری خبر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.