سه شنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۸
Tuesday, 22 October , 2019
الثلاثاء 22 صفر 1441
تقویم تاریخ :
  • آغاز هفته بسيج
  • آغاز عملیات عملیات نصر ۸
  • ولادت رسول خاتم، پيامبر اكرم(ص) بنابر قول اهل سُنَّت (سال عام الفيل)
  • آغاز هفته‏ ي وحدت
  • الحاق ايران به پيمان استعماري بغداد موسوم به “سنتو”

المپیاد هندبال ساحلی در بوشهر

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: مسابقات المپیاد استعدادهای برتر کشور در رشته هندبال ساحلی در زمین ساحلی دهکده گردشگردی بوشهر برگزار می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر احمد بهروزیان‌فرد ظهر امروز در نشست بررسی اجرای المپیاد استعدادهای برتر در رشته ورزش‌های ساحلی در بوشهر با بیان اینکه المپیاد استعدادهای برتر محل کشف پرورش نخبگان ورزش است اظهار داشت: یکی از اقداماتی ارزشمندی که از سوی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون‌های ورزشی انجام شد همین المپیاد استعدادهای ورزشی است.

وی با بیان اینکه این رقابت‌‌ها کمک شایانی به ورزش قهرمانی کشور می‌کند افزود: المپیاد استعدادهای برتر ورزش ایران، حلقه مفقوده و کار بزرگی بود که توسط اداره کل استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان انجام شد.

بهروزیان‌فرد از اعزام کاروان ورزشی استان برای شرکت در رقابت‌های استعدادهای برتر ورزشی خبرداد و خاطر نشان کرد: کاروان ورزشی استان بوشهر در ۴۳ رشته ورزشی به این مسابقات اعزام می‌شود که تیم‌های منتخب استان اردوهای منظمی برای این رقابت‌ها پشت سر گذاشتند.

وی افزود: این کار باید ماندگار باشد و اعتبار ویژه‌ای برای برگزاری همیشگی آن در نظر گرفته شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر از برگزاری مسابقات هندبال ساحلی و قایقرانی به میزبانی شهر بوشهر خبردادو گفت: امسال نیز با توجه به ظرفیت استان بوشهر در رشته‌های آبی و ساحلی رقابت‌های هندبال ساحلی و قایقرانی به میزبانی شهر بوشهر از ۳۰ آبان ماه تا ۱۱ آذرماه برگزار می‌شود.

بهروزیان‌فرد با بیان اینکه مسابقات المپیاد استعدادهای برتر کشور در رشته هندبال ساحلی در بوشهر برگزار می‌شود خاطر نشان کرد: افتتاحیه مسابقات المپیاد استعدادهای برتر کشور در رشته هندبال ساحلی ۳۰ آبان ماه ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه در زمین ساحلی دهکده گردشگردی بوشهر برگزار می‌شود./تسنیم

 

برچسپ های نوشته
به اشتراک گذاری خبر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.