پنج شنبه, ۱۴ فروردین , ۱۳۹۹
Thursday, 2 April , 2020
الخميس 8 شعبان 1441
تقویم تاریخ :
  • گشایش سفارت فلسطین درمحل سابق سفارت اسرائیل(1357ش)
  • درگذشت خطیب شهیر حسن کافی (1379ش)
  • تولد فقیه ومرجع تقلید حاج محمد علی اراکی(1312ق)
  • درگذشت یحیی بن قاسم ثعلبی ملقب به ابوزکریا ادیب عرب(616ق)
  • تولد نیکلاکوپر نیک منجم وریاضیدان لهستان (1473م)

آخرین مطالب

تولید بیش از 22هزار دقیقه آثار شهدای استان بوشهر

تدارک سیمای بوشهر برای کنگره شهدا

صدا و سیمای مرکز بوشهر بمناسبت کنگره سرداران و 2هزار شهید استان بوشهر بیش از 22 هزار دقیقه برنامه تولید و پخش می کند.

صدا و سیمای مرکز بوشهر بمناسبت کنگره سرداران و ۲هزار شهید استان بوشهر بیش از ۲۲ هزار دقیقه برنامه تولید و پخش می کند.

 مدیر کل صدا و سیما و رئیس کمیته ارتباطات و تولیدات رسانه ای کنگره سرداران و ۲هزار شهید استان بوشهر با اعلام این مطلب گفت: شبکه استانی بوشهر برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انعکاس اخبار این کنگره بیش از ۲۲ هزار دقیقه برنامه رادیویی ، تلویزیونی ، خبری ، فضای مجازی و موسیقیایی در گستره استانی ، ملی و فراملی تولید و پخش می کند.

سید حسین ناظر افزود: از این میزان برنامه ، بیش از ۱۳ هزار و هفتصد دقیقه در رادیو ، ۵ هزار و پانصد دقیقه در تلویزیون، هزار و دویست دقیقه در خبر و هزار و چهارصد دقیقه در فضای مجازی تولید و پخش  می شود.

وی در ادامه گفت: این برنامه در قالب ۱۳۰۰ عنوان برنامه و در ساختارهای زنده و ضبطی ، تامینی ، ترکیبی ، مستند، نماهنگ، موشن گرافی ، سرود و موسیقی و … انعکاس می یابد.

سید حسین ناظر رئیس کمیته ارتباطات و تولیدات رسانه ای کنگره سرداران و۲هزار شهید استان بوشهر با اشاره به ضرورت استفاده از ظرفیتهای هنری برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال آن به جامعه بویژه نسل سوم انقلاب اسلامی گفت: این مرکز با استفاده از هنرمندان استانی ۱۰ قطعه موسیقی با موضوع دفاع مقدس و ایثار و شهادت تولید کرده است .

وی با اشاره به ساختار تشکیلاتی کنگره سرداران و ۲هزار شهید استان بوشهر که ۲۵ دیماه در بوشهر برگزار می شود گفت: نماینده ولی فقیه و امام جمعه بوشهر رئیس شورای سیاست گذاری، استاندار رئیس ستاد برگزاری ، فرمانده سپاه امام صادق (ع) دبیر ستاد کنگره ، مسئولان کمیته های  ۲۱  گانه کار برگزاری کنگره سرداران و۲هزار شهید استان بوشهر را بر عهده دارند.

برچسپ های نوشته
به اشتراک گذاری خبر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.