سه شنبه, ۱۷ تیر , ۱۳۹۹
Tuesday, 7 July , 2020
الثلاثاء 16 ذو القعدة 1441
تقویم تاریخ :
  • گشایش سفارت فلسطین درمحل سابق سفارت اسرائیل(1357ش)
  • درگذشت خطیب شهیر حسن کافی (1379ش)
  • تولد فقیه ومرجع تقلید حاج محمد علی اراکی(1312ق)
  • درگذشت یحیی بن قاسم ثعلبی ملقب به ابوزکریا ادیب عرب(616ق)
  • تولد نیکلاکوپر نیک منجم وریاضیدان لهستان (1473م)

احداث مرکز تربیت مربی کشور‌های حوزه خلیج فارس در کنگان

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کنگان گفت: در آینده نیز این مرکز توانمندسازی و تربیت مربی برای کشور‌های حوزه خلیج فارس نیز مدنظر خواهد بود.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کنگان گفت: در آینده نیز این مرکز توانمندسازی و تربیت مربی برای کشور‌های حوزه خلیج فارس نیز مدنظر خواهد بود.
به گزارش روابط عمومي اداره کل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر،محمدجواد کاشفی از احداث مرکز تربیت مربی در جنوب کشور خبر داد و اظهار داشت: باتوجه به موقعیت شهرستان کنگان و همجواری آن با صنعت احداث یک مرکز تربیت مربی در این شهرستان می‌تواند در رفع بیکاری و همچنین افزایش سطح علمی مربیان فنی و حرفه‌ای جنوب کشور موثر است.
وی افزود: با توجه به اینکه کلیه مربیان مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای کشور موظف به آموزش دیدن به مدت ۹۰ ساعت در طول سال هستند، قبلا فقط یک مرکز تربیت مربی در کرج وجود داشت که خوشبختانه با پیگیری‌های انجام شده دومین مرکز تربیت مربی کشور در شهرستان احداث می‌شود.
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کنگان در ادامه بیان کرد: این مرکز تربیت مربی علاوه بر ارائه آموزش‌های مهارتی به مردم جنوب استان بوشهر و همچنین به توانمندسازی و برگزاری دوره‌های تخصصی به کلیه مربیان کشور و به ویژه جنوب کشور کمک شایانی خواهد کرد.
کاشفی با اشاره به اینکه اعتبارات این مرکز از اعتبارات استانی، ملی و درآمدهای داخلی است عنوان کرد: مرکز تربیت مربی خود باعث پیشرفت هرچه بیشتر مرکز فنی و حرفه‌ای شهرستان در تمامی‌ حوزه‌ها خواهد شد و همچنین در آینده نیز این مرکز توانمندسازی و تربیت مربی برای کشور‌های حوزه خلیج فارس نیز مدنظر خواهد بود.
رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای کنگان گفت: با حمایت‌ها و پیگیری‌های صورت گرفته مسؤولان این مرکز تربیت مربی از لحاظ مربی، تجهیزات، مواد مصرفی و.. بسیار توانمند و پیشرفته خواهد شد.
شایان ذکر است که دستور ساخت این مرکز تر بیت مربی در سفر اخیر معاون وزیر و رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای کشور صادر شد.

برچسپ های نوشته
به اشتراک گذاری خبر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.