پنج شنبه, ۱۴ فروردین , ۱۳۹۹
Thursday, 2 April , 2020
الخميس 8 شعبان 1441
تقویم تاریخ :
  • گشایش سفارت فلسطین درمحل سابق سفارت اسرائیل(1357ش)
  • درگذشت خطیب شهیر حسن کافی (1379ش)
  • تولد فقیه ومرجع تقلید حاج محمد علی اراکی(1312ق)
  • درگذشت یحیی بن قاسم ثعلبی ملقب به ابوزکریا ادیب عرب(616ق)
  • تولد نیکلاکوپر نیک منجم وریاضیدان لهستان (1473م)

آخرین مطالب

ساماندهی بافت تاریخی بوشهر اولویت مدیریت شهری است

بوشهر گردی شهردار

شهردار بندر بوشهر همراه با تعدادی از معاونین و مدیران شهری صبح امروز بوشهرگردی به راه انداخت و از تعدادی پروژه های در دست احداث مدیریت شهری بوشهر بازدید کرد .

شهردار بندر بوشهر همراه با تعدادی از معاونین و مدیران شهری صبح امروز بوشهرگردی به راه انداخت و از تعدادی پروژه های در دست احداث مدیریت شهری بوشهر بازدید کرد .
در این برنامه که ((عالی پور))؛ معاون اجرایی و خدمات شهری و مدیر اداره تاسیسات ، ((سید نورالدین امیری )) را همراهی می کردند نخست مجموعه های پلی اتیلن بازی کودکان در پارک باسیدون و محله تنگک سوم مورد بازدید قرار گرفت.
((دکتر امیری))با اشاره به نقش مجموعه های ورزشی و وسایل بازی های کودکان در تقویت روحیه و ایجاد شادابی و نشاط نونهالان بسیار مهم و ضروری است گفت: نگاه ویژه مدیریت شهری بر احداث و توسعه مجموعه های ورزشی تفریحی در مناطق ۱ و ۲ بر مبنای توسعه متوازن از اولویت های مدیران شهری است که تلاش مدیران برای تحقق آن ناشی از همین نگاه است.افزون بر این با توجه به وجود ظرفیت ها و قابلیت های بوشهر در جذب گردشگر،زمینه برای فعالیت و مشارکت بخش های خصوصی و خیرین در توسعه زیرساخت های توریستی و گردشگری در بندر بوشهر فراهم خواهیم کرد و شهرداری بوشهر برای هر نوع همکاری و سرمایه گذاری در این زمینه از آمادگی لازم برخوردار است.
شهردار بوشهر افزود:این مجموعه های ورزشی، تفریحی اهدایی کنگره ملی سرداران و ۲هزار شهید استان بوشهر به شهرداری بندر بوشهر است که نصب آنها همزمان با برگزاری این کنگره عظیم در پارک باسیدون انجام شد.

بافت فرهنگی تاریخی بندر بوشهر دومین جایی بود که شهردار با همراهان خود به آنجا سر زد تا پروژه لوله گذاری فاضلاب این بافت را که توسط شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر در دست اجراست مورد بازدید قرار دهد و از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی این پروژه قرار گرفت.
((دکترامیری ))با بیان اینکه بافت فرهنگی تاریخی بندر بوشهردارای جاذبه های منحصر به فرد گردشگری است و در طول سال گردشگران داخلی و خارجی از این بافت می کنند و با تاکید بر لزوم تسریع در انجام این پروژه گفت:با اتمام پروژه ساماندهی فاضلاب بافت تاریخی، شهرداری بندر بوشهر برنامه سنگ فرش نمودن محلات واقع در بافت تاریخی را به سرعت آغاز خواهد کرد.

برچسپ های نوشته
به اشتراک گذاری خبر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.