سه شنبه, ۱۷ تیر , ۱۳۹۹
Tuesday, 7 July , 2020
الثلاثاء 16 ذو القعدة 1441
تقویم تاریخ :
  • گشایش سفارت فلسطین درمحل سابق سفارت اسرائیل(1357ش)
  • درگذشت خطیب شهیر حسن کافی (1379ش)
  • تولد فقیه ومرجع تقلید حاج محمد علی اراکی(1312ق)
  • درگذشت یحیی بن قاسم ثعلبی ملقب به ابوزکریا ادیب عرب(616ق)
  • تولد نیکلاکوپر نیک منجم وریاضیدان لهستان (1473م)

امریکا درآستانه سقوط وافول

 جایگاه امروز ایران در دنیا بی‌نظیر است و آمریکا در آستانه سقوط و افول قرار دارد و همه آگاهان بر این موضوع اصرار دارند که تک ابرقدرت جهان، ایران است.

 جایگاه امروز ایران در دنیا بی‌نظیر است و آمریکا در آستانه سقوط و افول قرار دارد و همه آگاهان بر این موضوع اصرار دارند که تک ابرقدرت جهان، ایران است.

آمریکا در آستانه سقوط و افول قرار دارد

پیروزی انقلاب اسلامی زیرساخت‌های نظام اجتماعی در کشور تغییر کرد و نگاه دنیا به ایران اسلامی عوض شد.

 نگاه‌ها به سویی رفته بود که شاه کشور را تا حدی بالا برده بودند که در قالب انسان نمی‌گنجید و همگان مجبور به اطاعت محض و بدون دلیل از شاه بودند.

آمریکایی‌ها خود را قوم برگزیده و کدخدا می‌دانستند و دوست داشتند همگان بنده و برده آنان شوند اما با پیروزی و ظهور انقلاب اسلامی، ساختار دنیا دگرگون شد و حباب قدرت در جهان ترکید و امروز در حیاط خلوت آمریکا افرادی حاکم هستند که به ایران گرایش و تمایل دارند.

 هیچ قدرت و کشوری در دنیا جرأت نداشت حتی یک تیر به آمریکا شلیک کند، اما ایران اسلامی با قدرت و بدون هراس پایگاه  آمریکایی‌ها را موشک‌باران کرد و امروزه در بسیاری از پیشرفت‌ها صاحب‌نظر و پیشگام هستیم.

 ایران اسلامی به افرادی نیاز دارد که بهره و پشتوانه علمی داشته باشند و اهل پژوهش، تفکر و تحقیق باشند که مسیر پیشرفت از مدارس آغاز می‌شود.

 جایگاه امروز ایران در دنیا بی‌نظیر است و آمریکا در آستانه سقوط و افول قرار دارد و همه آگاهان بر این موضوع اصرار دارند که تک ابرقدرت جهان، ایران است و به پشتوانه خداوند با خود عهد می‌بندیم که راه شهیدان را ادامه دهیم چرا که آنان مایه قدرت ایران هستند.

دانش‌آموزان باید چشم‌انداز و برنامه عملی داشته باشند و با ترکیب علم و ایمان در تراز انقلاب اسلامی تربیت شوند و بر این باور باشند که همه انسان‌ها صاحب‌نظر، رأی و اختیار هستند و می‌توانند در معادلات جهانی تأثیرگذار باشند.

 دانش‌آموزان بردخونی با تکیه بر باورهای دینی و مذهبی و پایبندی به ارزش‌های اسلامی ایرانی، همواره در خط ولایت و بر پایه جمهوری اسلامی حرکت می‌کنند و ذره‌ای از اهداف مقدس نظام اسلامی منحرف نمی‌شوند.

 اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در منطقه طبق تقویم و راهبردهای اتحادیه در ایام و مناسبت‌ها حضور و مشارکتی فعالانه دارند و در دهه فجر نیز ضمن  تعیین انقلاب اسلامی پس از اجرای سرود دانش‌آموزی و نمایش، به مسو لان حاضر در همایش لوح سردار سلیمانی اهداء شد و نمایشگاه گام دوم انقلاب با هدف آشنایی دانش آموزان فعالیت خود را آغاز کرد.

برچسپ های نوشته
به اشتراک گذاری خبر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.