پنج شنبه, ۱۴ فروردین , ۱۳۹۹
Thursday, 2 April , 2020
الخميس 8 شعبان 1441
تقویم تاریخ :
  • گشایش سفارت فلسطین درمحل سابق سفارت اسرائیل(1357ش)
  • درگذشت خطیب شهیر حسن کافی (1379ش)
  • تولد فقیه ومرجع تقلید حاج محمد علی اراکی(1312ق)
  • درگذشت یحیی بن قاسم ثعلبی ملقب به ابوزکریا ادیب عرب(616ق)
  • تولد نیکلاکوپر نیک منجم وریاضیدان لهستان (1473م)

آخرین مطالب

گردشگری به عنوان یکی از عرصه های مهم در اقتصاد  دارای اهمیت بالایی است که دستاوردهای اجتماعی و فرهنگی  را به ارمغان می آورد از این رو با ایجاد امنیت سرمایه گذاری وبرنامه ریزی جامع  و ارائه مشوق های لازم در این صنعت می توان باعث جذب گردشگری  و رسیدن  به رشد و توسعه کشور شد.

گردشگری از نظر اقتصادی در جهان به سرعت در حال رشد بوده و به عنوان ابزار اصلی مبادله ها و جنبش های تجاری مطرح شده است به نحوی که این صنعت یکی از بزرگترین بخش های تجاری  و نخستین صنعت پر درآمد دنیای اقتصاد است.

استان بوشهر به لحاظ جاذبه های گردشگری بسیار غنی بوده زیرا به سبب موقعیت جغرافیایی و مجاورت با (ساحل زیبا و نیلگون خلیج فارس، نخیلات  و مناظر متنوع و گسترده طبیعی) سبب   مطرح شدن تنوع های مکانی  و تازگی های محیطی می شود، به همین لحاظ توجه به این گردشگر و به تبع آن توسعه اقتصادی می گردد.

در همین راستا جلسه ای با حضور مدیر کل  میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری و همچنین عالی پور معاونت  اجرایی وخدمات شهری، نوری مدیر دفتر سرمایه گذاری  و مشارکت های مردمی شهرداری بندر بوشهر و نماینده هتل داران در دفتر کار دکتر سید نورالدین امیری شهردار بندر بوشهر برگزار گردید.

به گزارش واحد خبر و رسانه مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بوشهر ،در این جلسه ،با عنایت به قرار گرفتن در آستانه  هجدهم اسفند ماه (روز بوشهر) ،رایزنی های در خصوص نحوه برگزاری نمایشگاه  صنایع دستی و گردشگری و مشارکت مدیریت شهری در راستای توسعه و  ترویج و رونق صنعت گردشگری بندر بوشهر انجام شد که مقرر گردید.

در جلسه آینده با حضور کارگروه های مرتبط با موضوع ،راهکارها و پیشنهادات لازم طی فرایند و برنامه ای مدون پی ریزی و پیگیری شود.

برچسپ های نوشته
به اشتراک گذاری خبر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.