یکشنبه, ۲۲ تیر , ۱۳۹۹
Sunday, 12 July , 2020
الأحد 21 ذو القعدة 1441
تقویم تاریخ :
  • گشایش سفارت فلسطین درمحل سابق سفارت اسرائیل(1357ش)
  • درگذشت خطیب شهیر حسن کافی (1379ش)
  • تولد فقیه ومرجع تقلید حاج محمد علی اراکی(1312ق)
  • درگذشت یحیی بن قاسم ثعلبی ملقب به ابوزکریا ادیب عرب(616ق)
  • تولد نیکلاکوپر نیک منجم وریاضیدان لهستان (1473م)
در سال گذشته توسط منطقه ده عملیات انتقال گاز انجام شد

انتقال ۲۲۹ میلیارد مترمكعب گاز

مدیرمنطقه ده عملیات انتقال گاز، ازانتقال بیش از 229 میلیاردمترمکعب استاندارد گاز، طی سال گذشته خبر داد.

 

مدیرمنطقه ده عملیات انتقال گاز، ازانتقال بیش از ۲۲۹ میلیاردمترمکعب استاندارد گاز، طی سال گذشته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی  منطقه ده عملیات انتقال گاز،  مدیر منطقه ۱۰عملیات انتقال گاز  با اشاره به اینکه زمستانی که گذشت با کاهش دما و سرمای سختی در کشور همراه بود، گفت: در روزهای سرد زمستان سالی که گذشت شرایط سختی را از نظر مصرف گاز طی کردیم اما به لطف خداوند و تمهیدات اندیشیده شده توانستیم بدون هیچگونه خللی فرآیند انتقال گاز را به صورت ایمن و پایدار به انجام برسانیم.
حمید خدری با بیان این که منطقه ده عملیات انتقال گاز در سال ۹۸ بیش از۲۲۹ میلیارد مترمکعب گاز را به شبکه انتقال گاز کشور ارسال کرده است، افزود: متوسط انتقال گاز روزانه این منطقه در سال گذشته، ۶۲۹ میلیون استاندارد مترمکعب بوده است که نسبت به رقم ۶۱۲ میلیون استاندارد مترمکعب سال۱۳۹۷ به میزان ۲٫۷ درصد افزایش یافته است.

مدیرمنطقه ده عملیات انتقال گاز در ادامه با اشاره به اینکه درفصل زمستان شاهد ثبت رکورد تازه ای درانتقال گاز بودیم، تاکید کرد: برهمین اساس به لطف خداوند و به کارگیری ایستگاه های تقویت فشار گاز و همچنین بهره مندی از تلاش شبانه روزی، توان نیروهای متخصص و جوان توانستیم، همانند سال های گذشته زمستانی بدون افت یا قطع فشار گاز را تجربه کنیم.
وی نظارت برانتقال ایمن و پایدار گاز، بازرسی و نظارت برسیستم های اندازه گیری و کنترل کیفیت گاز تحویلی به خطوط لوله سراسری را ازجمله مسئولیت های امور هماهنگی ونظارت بر انتقال گاز برشمرد که به صورت شبانه روزی توسط کارشناسان این امور انجام می شود.
به گفته خدری، منطقه ده عملیات انتقال گاز ماموریت خود را براساس انتقال ایمن، پایدار، بهره ور و پاک گاز طبیعی تعیین کرده و همه تلاش خود را همچون سال هایی که گذشت، برای تامین آسایش و آرامش مردم به ویژه در روزهای سرد سال به کار می گیرد تا گاز ایمن و پاک گرمابخش  خانه های هموطنان و صنایع کشور باشد.

 

 

برچسپ های نوشته
به اشتراک گذاری خبر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.