یکشنبه, ۲۲ تیر , ۱۳۹۹
Sunday, 12 July , 2020
الأحد 21 ذو القعدة 1441
تقویم تاریخ :
  • گشایش سفارت فلسطین درمحل سابق سفارت اسرائیل(1357ش)
  • درگذشت خطیب شهیر حسن کافی (1379ش)
  • تولد فقیه ومرجع تقلید حاج محمد علی اراکی(1312ق)
  • درگذشت یحیی بن قاسم ثعلبی ملقب به ابوزکریا ادیب عرب(616ق)
  • تولد نیکلاکوپر نیک منجم وریاضیدان لهستان (1473م)
اولین دوره فراخوان آثار هنری «قدس آزاد» در بوشهر منتشر شد

فراخوان ((قدس آزاد))

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان بوشهر از انتشار اولین فراخوان استانی آثار هنری «قدس آزاد» به مناسبت روز جهانی قدس و حمایت از آرمان های ملت فلسطین خبر داد.

 

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان بوشهر از انتشار اولین فراخوان استانی آثار هنری «قدس آزاد» به مناسبت روز جهانی قدس و حمایت از آرمان های ملت فلسطین خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری استان بوشهر، امید پارسایی فر با اشاره به ظرفیت هنری هنرمندان استان عنوان کرد: هنرمندان استان دارای ظرفیت های هنری والایی هستند که مفاهیم متعالی مربوط به قدس شریف را می توانند در عرصه های هنری به خوبی جلوه گر سازند فلذا از این توانمندی برای خلق آثار ارزشمند استفاده خواهد شد.

 

پارسایی فر با بیان اینکه امید است اولین دوره فراخوان با استقبال و آثار ارزشمند هنرمندان برگزار شود، افزود: با برنامه ریزی های صورت گرفته، این فراخوان به صورت سالانه منتشر خواهد شد.

 

وی با اشاره به محورهای موضوعی این فراخوان اظهار داشت: راهپیمایی روز قدس، همبستگی و وحدت ملی، مسلمانان و کشور فلسطین، مقاومت و بیداری اسلامی، شهید حاج قاسم سلیمانی به عنوان شهید راه آزادسازی قدس و مدافعان حرم از موضوعاتی است که هنرمندان می توانند با توجه به آنان ارسال اثر کنند.

 

پارسایی فر با اشاره به نوع آثار ارسالی خاطرنشان کرد: هنرمندان می توانند آثار خود را به صورت شعر، داستان، دل نوشته، پوستر، کاریکاتور و موشن گرافیک ارسال کنند.

 

مهلت ارسال اثر در اولین فراخوان «قدس آزاد» تا ۱۰ خرداد ماه ۹۹ تعیین شده است و شرکت برای همه هنرمندان آزاد است.

 

هر هنرمند در هر بخش می تواند حداکثر ۳ اثر ارسال کند. همچنین محدودیتی در سبک ها و قالب های هنری آثار ارسالی وجود ندارد و به نفرات برگزیده جوایز ارزنده تعلق می گیرد.

 

لازم به ذکر است آثار ارسالی به همراه نام کامل هنرمند، تخصص هنری، تلفن همراه، آدرس دقیق پستی، بیوگرافی هنرمند وعکس هنرمند از طریق پست الکترونیکی artbushehr10@gmail.com ارسال گردد.

برچسپ های نوشته
به اشتراک گذاری خبر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.