یکشنبه, ۲۲ تیر , ۱۳۹۹
Sunday, 12 July , 2020
الأحد 21 ذو القعدة 1441
تقویم تاریخ :
  • گشایش سفارت فلسطین درمحل سابق سفارت اسرائیل(1357ش)
  • درگذشت خطیب شهیر حسن کافی (1379ش)
  • تولد فقیه ومرجع تقلید حاج محمد علی اراکی(1312ق)
  • درگذشت یحیی بن قاسم ثعلبی ملقب به ابوزکریا ادیب عرب(616ق)
  • تولد نیکلاکوپر نیک منجم وریاضیدان لهستان (1473م)

رتبه برتر یگان حفاظت محیط زیست بوشهر

در بررسی اهداف و عملکردهای یگان حفاظت محیط زیست استان بوشهر در سال 1398 یگان حفاظت محیط زیست اداره کل در بین شهرستانها و مناطق تحت مدیریت بالاترین رتبه را کسب نمود.

در بررسی اهداف و عملکردهای یگان حفاظت محیط زیست استان بوشهر در سال ۱۳۹۸ یگان حفاظت محیط زیست اداره کل در بین شهرستانها و مناطق تحت مدیریت بالاترین رتبه را کسب نمود.

فرهاد قلی نژاد گفت : در آئینی که در اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر برگزار شد پس از بررسی های لازم و تشریح اهداف و عملکرد های یگان حفاظت، یگان حفاظت محیط زیست اداره کل به عنوان یگان حفاظت برتر انتخاب گردید؛ و از چهار تن از محیط بانان نمونه استان به نام آقایان سیدعیسی حسینی، محمد بحرینی، روح الله دوراهکی و سیدحسین نمازی زاده تجلیل به عمل آمد. همچنین یگان های حفاظت محیط زیست شهرستان دشتی و جم به ترتیب رتبه های دوم و سوم را کسب نمودند.

استفاده بهینه و حداکثری از توان نیروهای محیط بان در مناطق تحت مدیریت

سید احسان موسوی فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان بوشهر در ادامه خبر افزود:  از کلیه محیط بانان استان که با برنامه ریزی دقیق، تلاش شبانه روزی، همدلی و همکاری جمعی، تشکیل گروههای ضربت جهت برخورد با متخلفین زیست محیطی، حضور فعال و مقتدرانه یگان حفاظت در مناطق تحت مدیریت و آزاد جهت جلوگیری از تخلفات زیست محیطی، برخورد قاطع و بدون اغماض با متخلفین و حضور فعال در فعالیتهای اجتماعی را داشتند و در حفاظت از مناطق چهارگانه اهتمام جدی نمودند تقدیر و تشکر نمود.

افزایش محسوس کارایی نیروهای محیط بان در چند سال اخیر

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر با اشاره به افزایش محسوس کارایی نیروهای محیط بان در چند سال اخیر در سطح کشور، این امر را ناشی از نگاه ویژه مقام عالی سازمان به محیط بانان و تدابیر فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور دانست و اظهار امیدواری نمود با ادامه این روند به تمام اهداف سازمان محیط زیست که همان حفاظت و حراست کامل از گنجینه های زیستی کشور است برسیم.

 

 

 

 

 

برچسپ های نوشته
به اشتراک گذاری خبر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.