یکشنبه, ۲۲ تیر , ۱۳۹۹
Sunday, 12 July , 2020
الأحد 21 ذو القعدة 1441
تقویم تاریخ :
  • گشایش سفارت فلسطین درمحل سابق سفارت اسرائیل(1357ش)
  • درگذشت خطیب شهیر حسن کافی (1379ش)
  • تولد فقیه ومرجع تقلید حاج محمد علی اراکی(1312ق)
  • درگذشت یحیی بن قاسم ثعلبی ملقب به ابوزکریا ادیب عرب(616ق)
  • تولد نیکلاکوپر نیک منجم وریاضیدان لهستان (1473م)
بانک توسعه تعاون به شرکت های دانش بنیان در استان بوشهر،تسهیلات ۸ درصدی پرداخت می کند

حمایت از دانش بنیان ها

مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان بوشهر در مصاحبه باسایت خبری سپهر جنوب در بوشهر از پرداخت تسهیلات با نرخ ۸ درصد به شرکت های دانش بنیان خبر داد .

مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان بوشهر در مصاحبه باسایت خبری سپهر جنوب در بوشهر از پرداخت تسهیلات با نرخ ۸ درصد به شرکت های دانش بنیان خبر داد .

((سید مجتبی حسینی))با اشاره به انعقاد تفاهم در سال گذشته فی مابین بانک دولتی توسعه تعاون و صندوق نوآوری و شکوفایی گفت : هدف اصلی از این تفاهم نامه حمایت از شرکت های دانش بنیان بوده و هم اکنون این شرکت ها می توانند با دریافت معرفی نامه ازسوی صندوق فوق از تسهیلات این بانک با نرخ سود مناسب ۸ درصد و دوره بازگشت ۳۶ ماهه استفاده نمایند .
وی به صدور ضمانت نامه این بانک برای شرکت‌های دانش‌بنیان جهت شرکت در مناقصات، مزاید ه ها و همچنین پیش‌پرداخت و انجام تعهدات در مناسبات اقتصادی اشاره نمود و افزود: بانک توسعه تعاون در راستای پیشبرد مناسبات اقتصادی این شرکت‌ها با طرف‌های اقتصادی‌شان اعم از شرکت‌های دولتی و خصوصی؛ فرصت صدور ضمانت‌نامه را مهیا نموده است و با این مکانیزم، بانک ریسک حضور این شرکت‌ها در فرآیندهای اقتصادی را تقبل نموده و شرایطی را ایجاد می‌نماید تا این شرکت‌ها امکان ایفای نقش‌های مناسب‌تر ی را در صحنه‌های اقتصادی داشته باشند.
وی در همین رابطه اشاره نمود: تخفیفات مناسبی برای صدور ضمانت‌نامه‌های گوناگون ویژه شرکت‌های دانش‌بنیان در نظر گرفته‌شده است.

حسینی با یادآوری اهمیت اجرای این تفاهم در سریعترین زمان ممکن گفت: چنانچه شرکت‌های معرفی‌شده مطابق راهنمایی مسئولین شعب بانک توسعه تعاون در استان ، نسبت به آماده‌سازی مدارک موردنیاز اقدام نمایند، همکاران امکان تسریع در فرآیندها را به شکل بهتری خواهند داشت ،ضمن آنکه تا حد امکان نهایت همکاری و سهل گیری نسبت به معرفی‌شدگان از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی صورت خواهد پذیرفت.

 

برچسپ های نوشته
به اشتراک گذاری خبر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.