یکشنبه, ۲۲ تیر , ۱۳۹۹
Sunday, 12 July , 2020
الأحد 21 ذو القعدة 1441
تقویم تاریخ :
  • گشایش سفارت فلسطین درمحل سابق سفارت اسرائیل(1357ش)
  • درگذشت خطیب شهیر حسن کافی (1379ش)
  • تولد فقیه ومرجع تقلید حاج محمد علی اراکی(1312ق)
  • درگذشت یحیی بن قاسم ثعلبی ملقب به ابوزکریا ادیب عرب(616ق)
  • تولد نیکلاکوپر نیک منجم وریاضیدان لهستان (1473م)
با بهره بردار ی از یک مجتمع مرغ گوشتی با ظرفیت تولید17میلیون قطعه اجرا می شود

پیش به سوی اشتغال پایدار

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون استان بوشهر،ایجاد اشتغال های پایدار در استان بوشهر از رویکردهای اصلی در بانک توسعه تعاون است که در سال جهش تولید برنامه ریزی و هدفگذاری شده است

 

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون استان بوشهر،ایجاد اشتغال های پایدار در استان بوشهر از رویکردهای اصلی در بانک توسعه تعاون است که در سال جهش تولید برنامه ریزی و هدفگذاری شده است در همین راستا یک مجتمع جوجه کشی مرغ گوشتی (مستقل) بنام آقای همتی با حمایت و پرداخت تسهیلات از محل طرح  اشتغال پایدار روستایی توسط بانک توسعه تعاون به بهره برداری می رسد .

این واحد صنعتی که با پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی توسط بانک توسعه تعاون استان در مسیر محور ارتباطی جدید بوشهر به بندر گناوه احداث شده با بهره گیری از روش های نوین صنعت دامپروری در آینده ای نزدیک باعث شکوفایی و رشد این صنعت در جنوب کشور خواهد شد .

کل سرمایه طرح فوق ۱۴۵ میلیارد ریال است که با مشارکت ۸۴ میلیارد ریالی بانک توسعه تعاون بصورت ایجادی در مرحله تکمیل نهایی و آماده افتتاح و بهره برداری است. این مجتمع ظرفیت تولید سالانه ۱۷ میلیون قطعه دارد و افزون بر این موجب اشتغالزایی پایدار ۴۵ نفر خواهد شد .
این طرح در زمینی به مساحت ۱۰ هزار متر مربع دارای سالن مسقف با متراژ ۲۸۰۰متر مربع بصورت کاملا صنعتی و تنها طرح جوجه کشی مرغ گوشتی تک سنی در جنوب کشور است .

برچسپ های نوشته
به اشتراک گذاری خبر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.