جمعه, ۱۷ مرداد , ۱۳۹۹
Friday, 7 August , 2020
الجمعة 17 ذو الحجة 1441
تقویم تاریخ :
  • گشایش سفارت فلسطین درمحل سابق سفارت اسرائیل(1357ش)
  • درگذشت خطیب شهیر حسن کافی (1379ش)
  • تولد فقیه ومرجع تقلید حاج محمد علی اراکی(1312ق)
  • درگذشت یحیی بن قاسم ثعلبی ملقب به ابوزکریا ادیب عرب(616ق)
  • تولد نیکلاکوپر نیک منجم وریاضیدان لهستان (1473م)

روز جهادگران توسعه

چهاردهم تیرماه در تقویم رسمی جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها نام گرفته است. روزی برای توجه بهتر به خدمتگزارانی که در تقویم کاری‌شان چیزی به عنوان تعطیلی مطلق وجود ندارد...

مهندس ((محمدحسن محمدی))؛شهردار برازجان و نماینده شهرداران استان بوشهر به مناسبت ۱۴ تیرماه روز شهرداری ها و دهیاری ها پیامی به شرح زیر صادر کرد:

چهاردهم تیرماه در تقویم رسمی جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها نام گرفته است. روزی برای توجه بهتر به خدمتگزارانی که در تقویم کاری‌شان چیزی به عنوان تعطیلی مطلق وجود ندارد. تلاشگران عرصه‌ی سازندگی و توسعه‌ی محیط زیست شهروندان در شهرها و روستاهای سرزمین عزیزمان ایران که بر اساس الزام حرفه‌ای و وجدانی خویش در طول شبانه‌روز و در تمامی ایام هفته فکر و وقتشان به آبادانی و عمران شهرها و روستاهای ایران اسلامی اختصاص یافته و برای انجام خدمتی درخور تلاش می‌کنند.
روز شهرداریها و دهیاری‌ها فرصت مغتنمی است تا یادی کنیم از این جهادگران توسعه.
اینجانب به عنوان خدمتگزار کوچک مردم شریف برازجان وظیفه‌ی خود می‌دانم ضمن ادای احترام به همه‌ی عزیزانی که صادقانه در مسیر خدمت به مردم شریف شهرها و روستاهای استان عزیزمان بوشهر گام برمی‌دارند، این روز را به همکاران ارجمندم در شهرداری برازجان، همباوران و همسنگرانمان در تمامی شهرداری‌ها و دهیاریهای دشتستان عزیز و استان قهرمان‌پرور بوشهر تبریک عرض نموده، توفیق روزافزون خادمان ملت را از درگاه حضرت حق مسئلت نمایم.

با تقدیم احترام
محمدحسن محمدی
شهردار برازجان و نماینده‌ی شهرداران استان بوشهر در وزارت کشور

برچسپ های نوشته
به اشتراک گذاری خبر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.