شنبه, ۵ مهر , ۱۳۹۹
Saturday, 26 September , 2020
السبت 8 صفر 1442
تقویم تاریخ :
((زنده یاد ابوالقاسم خیاطی فرد))؛مدیری کم ادعا،صادق و بی ریا بود

سایه غم بر ورزش

ماه غم بر جامعه ورزش بوشهر سایه افکند. یکماه پیش آقای حسن دهقان از اثر گذاران فوتبال برازجان و عضو باشگاه تاج سابق (استقلال امروز) از میان ما رفت...

 

ماه غم بر جامعه ورزش بوشهر سایه افکند. یکماه پیش آقای حسن دهقان از اثر گذاران فوتبال برازجان و عضو باشگاه تاج سابق (استقلال امروز) از میان ما رفت. یک هفته بعد عبدالمحمد پور بهی از فعالترین و دلسوزترین افراد در ورزش استان و سپس حمید چایبخش از پیشکسوتان باشگاه ایرانجوان و بازیکن و مربی و داور در فوتبال سپس حاج ناصر بازرگان در رشته داوری و دلسوز دیگر رشته ها و اکنون ابوالقاسم خیاطی فرد ورزشکاری قابل در رشته والیبال و فوتبال، نفر اول دو صدو ده متر با مانع آموزشگاههای شهرستانهای ایران در سال چهل و هشت و رئیس سابق تربیت بدنی شهرستان برازجان وگناوه که دلسوزانه کم ادعا ،صادق و بی ریا  خدمت نمود از دست دادن این عزیزبرای جامعه ورزشی بوشهر اسفناک و غیر قابل تحمل است .شرمنده ام که نمی توانم در مراسم ختم مرحوم خیاطی فرد شرکت نمایم این ضایعه بزرگ را به خانواده های خیاطی فرد و ضیائی فر و مهندس محمد علی خیاط زاده ، مهندس رسول استاد زاده ،دیگر بازماندگان و جامعه ورزشی استان بوشهر تسلیت عرض می نمایم .

 

توضیحات عکس: ایستاده مرحوم ابوالقاسم خیاطی فرد نشسته مهندس محمد صمیمی و مرحوم محمد انگالی از والیبالیستهای موثر دهه پنجاه.

 

 

برچسپ های نوشته
به اشتراک گذاری خبر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.