شنبه, ۵ مهر , ۱۳۹۹
Saturday, 26 September , 2020
السبت 8 صفر 1442
تقویم تاریخ :
فرمانده مرزبانی استان بوشهر اعلام کرد

۶۰ ميليارد کالاي قاچاق در تور دریابانی بوشهر

فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف بیش از 60 ميليارد ريال کالاي قاچاق در بندر بوشهر و دستگیری 3 قاچاقچی خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی فرماندهی مرزبانی استان بوشهر، سردار"ولی‌الله رضایی‌نژاد" در تشريح اين خبر، اظهار داشت: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) به نام سال "جهش تولید" نامگذاری شده، دریابانان بندر بوشهر با تشدید کنترل مرزهای آبی و اشراف اطلاعاتی طی یک عملیات، موفق به توقیف شناور باری و کشف کالای قاچاق از آن شدند...

فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف بیش از ۶۰ ميليارد ريال کالاي قاچاق در بندر بوشهر و دستگیری ۳ قاچاقچی خبر داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی فرماندهی مرزبانی استان بوشهر، سردار”ولی‌الله رضایی‌نژاد” در تشريح اين خبر، اظهار داشت: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) به نام سال “جهش تولید” نامگذاری شده، دریابانان بندر بوشهر با تشدید کنترل مرزهای آبی و اشراف اطلاعاتی طی یک عملیات، موفق به توقیف شناور باری و کشف کالای قاچاق از آن شدند.
وي افزود: مأموران در بازرسي از شناور توقيف شده ۴۹۶ دستگاه تلویزیون، ۳۶ هزار کیلوگرم مواد خوراکی، ۱۷ هزار و ۴۷۵ کیلوگرم گردو، ۳ هزار عدد لوازم الکتریکی، ۲۱۲ عدد لوازم یدکی خودرو، ۲۷ هزار متر پارچه، هزار و ۸۰۰ عدد دوربین مدار بسته، ۳ هزار عدد ساعت، ۲۱۱ دستگاه لوازم خانگی و… کشف کردند.
سردار رضایی‌نژاد با اشاره به دستگيري ۳ قاچاقچي و توقیف یک فروند شناور، تصريح کرد: براساس نظر کارشناسان، ارزش ريالي کالاهاي مکشوفه ۶۳ ميليارد و ۳۴۹ میلیون و ۹۰۰ هزار ريال برآورد شده است.
فرمانده مرزبانی استان بوشهر خاطرنشان کرد: در راستاي تحقق منويات رهبر معظم انقلاب در مبارزه قاطعانه با مخلان اقتصادي و حمايت از توليد داخلي مجموعه مرزباني بوشهر تمام تلاش خود را در مبازره با پديده شوم قاچاق به کار گرفته است.

برچسپ های نوشته
به اشتراک گذاری خبر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.