شنبه, ۵ مهر , ۱۳۹۹
Saturday, 26 September , 2020
السبت 8 صفر 1442
تقویم تاریخ :
مدیر کل بیمه سلامت استان بوشهر اعلام کرد

ثبت رکورد ۱۰۰هزار ویزیت الکترونیکی

مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر گفت : با تلاش و همت 260 مطب و مراکز فعال در طرح نسخه نویسی الکترونیک تعداد ویزیت ثبت شده در سامانه از مرز 100هزار مورد گذشت و 54000 نسخه از این موارد نیز بصورت الکترونیک تجویز و خدمات به بیمه شدگان ارائه شده است که جا دارد ا زتمامی مؤسسات و همکارانم که دراین طرح مشارکت دارند قدرانی و تشکر نمایم.

 

تعداد ویزیت ثبت شده در سامانه نسخه نویسی الکترونیک اداره کل بیمه سلامت استان بوشهر از مرز ۱۰۰هزار ویزیت گذشت.

مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر گفت : با تلاش و همت ۲۶۰ مطب و مراکز فعال در طرح نسخه نویسی الکترونیک تعداد ویزیت ثبت شده در سامانه از مرز ۱۰۰هزار مورد گذشت و ۵۴۰۰۰ نسخه از این موارد نیز بصورت الکترونیک تجویز و خدمات به بیمه شدگان ارائه شده است که جا دارد ا زتمامی مؤسسات و همکارانم که دراین طرح مشارکت دارند قدرانی و تشکر نمایم.

دکتر پرویزرمضانی با اشاره به اینکه از مهمترین مزایای اجرای طرح نسخه‌ نویسی الکترونیک ، علاوه برحذف دفترچه و صرفه‌جویی در مصرف کاغذ ، مدیریت نحوه ارائه خدمات و رسیدگی برخط اسناد پزشکی است، گفت: در طول سال بابت صدور و تمدید دفترچه هزینه های زیادی پرداخت می‌کنیم که با اجرای کامل نسخه نویسی الکترونیک شاهد کاهش بار مالی خواهیم بود .

وی افزود : با اجرای نسخه نویسی الکترونیک ، امکان مدیریت منابع از طریق رعایت اصول علمی و تجویز منطقی دارو و خدمات پاراکلینیک فراهم می گردد و از مراجعات مکرر و هزینه های غیر ضرور پرهیز می شود.

برچسپ های نوشته
به اشتراک گذاری خبر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.