دوشنبه, ۵ آبان , ۱۳۹۹
Monday, 26 October , 2020
الإثنين 9 ربيع أول 1442
تقویم تاریخ :
فرمانده انتظامی استان بوشهر:

شرور سابقه دار دستگیر شد

فرمانده انتظامي استان از دستگیری فرد ارازل اوباشی که تحت عناوین مختلف مجرمانه تحت پیگرد مراجع قضائی بود خبرداد .

 

 

فرمانده انتظامي استان از دستگیری فرد ارازل اوباشی که تحت عناوین مختلف مجرمانه تحت پیگرد مراجع قضائی بود خبرداد .
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،سردار “خلیل واعظی” در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در یک عملیات هماهنگ ماموران پلیس امنیت عمومی، آگاهی و فرماندهی انتظامی شهرستان تنگستان، با اشراف اطلاعاتی یک نفر ارازل و اوباشی که به دلیل ارتکاب جرایم متعدد از جمله شرب خمر، سرقت مسلحانه، مزاحمت برای نوامیس و ایجاد رعب و وحشت و چندین فقره نزاع، درگیری با سلاح سرد و همچنین چند مورد تیراندازی با سلاح باعث ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان شده بود دستگیر و با دستور مقام قضائی روانه زندان شد .
این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: دو تیم ویژه از پليس امنيت عمومي تنگستان با هماهنگي کلانتري ۲۱ عالي شهر خودروی حامل متهم را شناسایی و در مسیر روستاي ” بنه گز به شهر عالي شهر” برای دستگیری و ی اقدام کردند.
سردار واعظی در ادامه افزود: این فرد که دارای سوابق متعدد قبلی میباشد، با اطلاع از تحت پیگرد بودن توسط پلیس با تغییر پی در پی مخفیگاه، خود را از دید ماموران مخفی کرده بود که نهایتاً با اشراف خوب اطلاعاتی مخفیگاه وی شناسایی و متهم زیرنظر قرار گرفت.
سردار واعظی تاکید کرد: فرد شرور به محض روئیت پلیس، با انجام حرکات مارپيچ وناموزون وبا سرعت بالا به قصد انحراف خودرو ماموران به مسیر خود ادامه داد که نهایتا با عکس العمل به موقع ماموران انتظامی بعد از یک تعقیب و گریز کوتاه متهم و همدستش را دستگیر کردند.

برچسپ های نوشته
به اشتراک گذاری خبر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.