شنبه, ۵ مهر , ۱۳۹۹
Saturday, 26 September , 2020
السبت 8 صفر 1442
تقویم تاریخ :
 مرکز آموزش فني و حرفه اي شماره 3 بوشهر :

کارکنان شرکت توزيع نيروي برق  توسط فني و حرفه اي بوشهر تجليل شدند

رئيس مرکز آموزش فني و حرفه اي شماره 3 بوشهر گفت: در راستاي تعامل و همکاري کارکنان شرکت توزيع نيروي برق شهرستان بوشهر در جهت رفع ايرادات  شبکه برق اين مرکز از زحمات آنها در راستاي  کمک در توسعه مهارت هاي فني و حرفه اي تجليل شد...

رئيس مرکز آموزش فني و حرفه اي شماره ۳ بوشهر گفت: در راستاي تعامل و همکاري کارکنان شرکت توزيع نيروي برق شهرستان بوشهر در جهت رفع ايرادات  شبکه برق اين مرکز از زحمات آنها در راستاي  کمک در توسعه مهارت هاي فني و حرفه اي تجليل شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر، سيد محمد جواد هاشمي با اشاره به همکاری صمیمانه کارکنان شرکت توزيع برق در امر تداوم بخشیدن به توسعه مهارت آموزي و مختل نشدن چرخ ارايه آموزش به جوانان جوياي کار ،اظهار داشت: توسعه مهارت آموزي با اشاعه مهارت ها فني با همکاري همه دستگاه هاي اجرايي محقق خواهد شد.

وي افزود: مهارت آموزي ابزاري براي توسعه و پيشرفت كشور در زمينه اجتماعي و اقتصادي است و اين مساله با فرهنگ سازي و در نظر گرفتن بسته هاي تشويقي به منظور ايجاد انگيزه با همکاري ديگر دستگاه ها محقق خواهد شد.

هاشمي خاطرنشان کرد : در راستاي حمايت از توسعه آموز شهاي مهارتي از آقايان ميثم بازفت،علي مومني و جوهر غلاميزاده از کارکنان شرکت توزيع برق شهرستان بوشهردر راستاي کمک به توسعه و ترويج مهارت هاي فني و حرفه اي با اهداء لوح سپاس و هدايايي تقدير شد.

 

 

 

 

 

 

برچسپ های نوشته
به اشتراک گذاری خبر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.